made by Miself

Studio Wnętrz sp. z o.o.
Ul. Golisza 10e
71-682 Szczecin
NIP: 851-321-60-28


Godziny otwarcia salonu:

Poniedziałek - Piątek : 10:00-18:00

Sobota: : 10:00-14:00

Niedziela: : nieczynne

DRZWI, PODŁOGI, ROLETY
Łukasz Dobrowolski
Tel. 509-649-149  
MEBLE NA WYMIAR
Agata Dobrowolska 

 Wnętrza dobrane z pasją . . .

Po zakończonym remoncie lub wykończeniu mieszkania, kiedy pył opadnie często okazuje się iż słońce które na co dzień jest naszym sprzymierzeńcem, w trakcie codziennego funkcjonowania może być nieco nachalne. I na to mamy sposób. Polecamy sprawdzone i coraz częściej polecane plisy które według większości klientów nie mają sobie równych w funkcjonalności.

Produkowane przez Studio Wnętrz meble to gwarancja wysokiej jakości i niepowtarzalnego designu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zapraszamy do zaprojektowania swoich wymarzonych mebli.

W naszej ofercie znajdą Państwo drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne idealnie pasujące do każdego wnętrza mieszkania, domu czy biura. Szeroka gama drzwi, które oferujemy może współgrać z pozostałymi elementami pomieszczenia lub nadać mu wyrazisty kontrast. Oferta nasza opiewa w drzwi w stylu nowoczesnym, klasycznym jak i neutralnym.

DRZWI 

meble 

 podłogi 

 rolety 

             Naszym zadaniem jest dobór materiałów zgodnych w wizją i potrzebą klienta. Dzięki naszemu doświadczeniu, wykończenie mieszkania stanie się czystą przyjemnością a nie przykrym obowiązkiem. Posiadamy w swojej ofercie produkty najbardziej renomowanych marek zarówno ze świata podłóg, drzwi oraz mebli dzięki czemu nie obawiamy się o jakość dostarczanych produktów. Ponad to każdy produkt oferujemy z  montażem dzięki czemu mogą Państwo z czystym sumieniem zlecić nam tak ciężkie zadanie jakim jest wykończenie każdego wnętrz. 

pol-skone-sp-z-oo-producent-okien-i-drzwi-2015-03-26-2015-04-03-03-30-42

 

logo2

 

Oferujemy Państwu wysokiej jakości panele podłogowe, podłogi drewniane i podłogi fornirowane oraz podłogi vinylowe i rigidowe. Każdą z tych podłóg zamontuje wyspecjalizowana grupa montażowa.