made by Miself

Studio Wnętrz sp. z o.o.
Ul. Golisza 10e
71-682 Szczecin
NIP: 851-321-60-28


Godziny otwarcia salonu:

Poniedziałek - Piątek : 10:00-18:00

Sobota: : 10:00-14:00

Niedziela: : nieczynne

DRZWI, PODŁOGI, ROLETY
Łukasz Dobrowolski
Tel. 509-649-149  
MEBLE NA WYMIAR
Agata Dobrowolska 

      Nasza historia . . .

                                                                                  Firma Studio Wnętrz została założona w 2014 r. i swoją działalność zaczynała jako niewielki sklep w Policach. Mała ekspozycja, nie wielu producentów, zaledwie 10 par drzwi na ekspozycji. Warunki w których ciężko jest pokazać okazałość i możliwości produktów taki jak drzwi czy podłogi. Jednak zaangażowanie oraz profesjonalne podejście do klienta oraz Państwa zaufanie pozwoliło nam otworzyć nowy, duży salon w Szczecinie, gdzie zapewniamy najwyższą jakość obsługi pod względem merytorycznym i praktycznym, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Salon który udostępniamy do Państwa dyspozycji umożliwia obejrzenie około 50 kompletów drzwi, ponad 300 wzorów podłóg, oraz obszerną ofertę dekorów meblowych. Nasza firma zajmuje się również dostawą oraz montażem drzwi, podłóg oraz mebli.

Ponadto zajmujemy się również projektowaniem mebli, dzięki czemu planowanie oraz rozmieszczenie mebli staję się o wiele przyjemniejszą i ...  

Jesteśmy młodym zespołem z kilkunastoletnim doświadczeniem w tej branży. Podczas wieloletniej pracy w czołowych firmach zajmujących się sprzedażą drzwi i podłóg mieliśmy możliwość poznać ich plusy i minusy, dzięki temu wiedzieliśmy, co wdrożyć do naszej działalności, a co wyeliminować. Pozwoliło nam to stworzyć przyjazną firmę której zadaniem jest dopasowanie produktów do Państwa wizji.

 

. . . zapisz z nami kolejne karty naszej historii . . .