made by Miself

Studio Wnętrz sp. z o.o.
Ul. Golisza 10e
71-682 Szczecin
NIP: 851-321-60-28


Godziny otwarcia salonu:

Poniedziałek - Piątek : 10:00-18:00

Sobota: : 10:00-14:00

Niedziela: : nieczynne

DRZWI, PODŁOGI, ROLETY
Łukasz Dobrowolski
Tel. 509-649-149  
MEBLE NA WYMIAR
Agata Dobrowolska 

 

 

 

SARA eco

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zamknij

Drzwi wewnętrzne (nazywane potocznie drzwiami pokojowymi, łazienkowymi itp.) to grupa produktów którą ciężko jest przedstawić w kilku słowach. Kto miał już okazję wybierać drzwi do pomieszczeń ten wie że nie jest wbrew pozorom proste zadanie. Do prawidłowego doboru drzwi dobrze jest mieć już określony wystrój naszego wnętrza. Musimy sobie również określić, jak funkcjonujemy, jaką rolę mają spełniać dla nas drzwi, czy izolować pomieszczenia czy tylko oddzielać ? Czy na co dzień mamy raczej drzwi zamknięte, czy raczej otwarte ? Czy chcemy wyglądem drzwi dopasować się do wystroju wnętrza czy chcemy drzwiami nadać charakter ? Odpowiedzi na te pytania pozwolą nam zawęzić pole poszukiwań oraz nadać naszym potrzebom realny kształt i charakter. 

W celu zapoznania się pobieżnie z ofertą naszych dostawców, zapraszam do poniższych linków które przeniosą Państwa do propozycji naszych dostawców.
Na bardziej szczegółowe zapoznanie się z ofertą zapraszamy do salony gdzie na podstawie ekspozycji i próbników bardziej wnikliwe przedstawimy charakterystykę każdego producenta, zapoznamy się z możliwościami każdego z nich.  
Nie możemy jeszcze zapomnieć o akcesoriach do drzwi, mowa tutaj oczywiście jest o klamkach. Do państwa dyspozycji oddajemy ofertę renomowanego producenta i dystrybutora klamek VDS który swoją ofertą zaspokoi każde nawet najbardziej wymagające gusta.